Logo

O naszej restauracji

Parole Art Restaurant

Parole Art to ludzie. To doskonale zgrany zespół kucharzy, kelnerów, menedżerów... Unikalne połączenie wieloletniego doświadczenia ze świeżą krwią. Razem poszukujemy kolejnych inspiracji i razem poszerzamy kulinarne horyzonty. Spotkaj się z nami i zasmakujmy wspólnie w kulinarnej sztuce!

Reprezentujemy przede wszystkim kuchnię europejską, ze szczególnym upodobaniem francuskiej oraz polskiej, w dość niecodziennym wydaniu. Śmiało podążamy za trendami nie zapominając o tradycji. Współpracujemy wyłącznie z lokalnymi dostawcami, aby nasze mięso, warzywa i owoce były zawsze pierwszej jakości. W menu znajdziesz także nasze wyroby własne. Nie przegap też naszych wyśmienitych deserów, nie traktujemy ich jedynie jako dodatek. Dla nas „kawa i ciacho” to również wydarzenie.

Znamy się na alkoholach. Oprócz dobrego piwa, czekają na Ciebie niezwykle ciekawe propozycje na gruncie win oraz whisky. Wiele z tych etykiet znajdziesz tylko u nas!

Jeśli zapragniesz oderwać się już od stołu, zapraszamy do wyjątkowego ogrodu pośród kwiatów i świec, leżaków oraz hamaków. Przekonaj się jak niecodziennie i klimatycznie można u nas odpocząć.

chef 1chef 2

Delektuj się. Tutaj masz czas, a my mamy czas dla Ciebie.

Oblicza Arka Migały

Po pierwsze - kucharz. I to od zawsze. Pasja? Namiętność? Nie zastanawia się nad tym. Za to kocha sprawiać ludziom przyjemność, a jedzenie zdecydowanie do przyjemności należy. Bezcenne chwile w Parole? Moment, w którym kelner podaje danie, ucinając tym samym gwar. Nastaje cisza. Goście, zanim wrócą do rozmów, koncentrują się przez kilka chwil wyłącznie na kubkach smakowych. Taki obrazek to pewność, że ich uszczęśliwił.

Po drugie - szef kuchni, kapitan okrętu. Wymaga, żeby nie zatonąć. Wyznacza kierunek, aby cała załoga wspólnie osiągnęła cel. Jak twierdzi, kucharzem jest się zawsze - szefem kuchni bywa. To menedżerskie stanowisko wymaga wyjątkowego zestawu kompetencji. Lubi dzielić się z zespołem swymi umiejętnościami. Lubi też obserwować jak jego podopieczni rozwijają się, nabierają pewności siebie, dojrzewają.

Po trzecie - człowiek biznesu. Po dekadzie poszukiwań upragnionego miejsca pracy spełniającego wszystkie jego kryteria oraz priorytety, postanowił takie miejsce stworzyć. Zrealizował tym samym swoje marzenia oraz idee.

zobacz menu
Chef

Nasz zespół

Jesteśmy jak rodzina, dobrze się znamy i rozumiemy. To klucz do wspólnego sukcesu, który bezpośrednio przekłada się na Twoje doznania oraz panującą w lokalu atmosferę. Lubimy się uśmiechać i śmiać, ponieważ w pracy bawimy się wyśmienicie.

Team

Z naszego instagrama

Maślany croissant z serem comté, czyli kolejna odsłona menu degustacyjnego z nocy sylwestrowej 🌟Kochani, 
Jesteśmy dla Was niezmiennie śr-nd od 12:00 🇫🇷Na najbliższe dni życzymy sobie i Wam wytchnienia,  radości i zadowolonych pełnych brzuszków 🌟🌲
zespół Parole•M U S  C H A Ł W O W Y•
kruszonka migdałowa, wiśnie, lody malibu
Król deserów, kto z Was próbował ? 🫠